sadsad x
asdasd
Ödeme Seçenekleri
GeBe Online hamile giyim mağazasından alışverişlerinizin ödemesini üç farklı seçenek ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı

Alışverişlerinizin ödemesini, Garanti ve İş Bankası kredi kartları ile taksitli gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Visa ve Mastercard da kullanabilirsiniz. Banka kartları ile gerçekleştirilen ödemeler anında gerçekleşecektir. Alışverişlerinizde güvenliğiniz için 3D Secure özelliği mecburidir. Eğer kredi kartınızın 3D Secure özelliği kapalı ise alışverişinizi gerçekleştirebilmek için bankanız ile iletişime geçerek 3D Secure
özelliğini aktif ettirebilirsiniz.

GeBe Hamile Giyim, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur. Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca GeBe Hamile Giyim'den yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 


3D Secure/Güvenlik Nedir?


3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 


Kapıda Ödeme Seçeneği

Alışverişlerinizin ödemesini “Kapıda Ödeme Seçeneği” ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi paketinizi teslim etmeye gelen kargo görevlisine yaparsınız. 

Havale/EFT

Alışverişlerinizin ödemesini dilerseniz Havale ya da EFT para transferi ile hesabımıza gönderebilirsiniz. Tamamladığınız siparişin ödemesi 3 iş günü içerisinde gerçekleşmez ise siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.


Garanti Bankası

Alıcı: ABT Adnan Bulak Tekstil Temsilcilik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

Şube Kodu: (1175) İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
IBAN: TR22 0006 20011750 0006 2985 77

İş Bankası

Alıcı: ABT Adnan Bulak Tekstil Temsilcilik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

Şube Kodu: (1177) İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
IBAN: TR19 0006 4000 0011 1770 0003 77
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.