sadsad x
asdasd
Siparişler


Aradığım ürünlere nasıl ulaşabilirim?


e-gebe.com online satış sitemizin üst bölümünde yer alan "Hamile Giyim" başlığına gelerek dev menüyü açarak aradığınız ürünün ilgili kategorisine tıklayarak ürünlere göz atabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise, sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Ara" bölümüne tıklayarak, aradığınız ürünün ismini ya da kodunu yazarak ulaşabilirsiniz.


Nasıl sipariş verebilirim?

Üyelik formunuzu doldurup, üyeliğinizi e-posta adresinize gelen onay linkine tıklayarak aktif edin.

  • Beğendiğiniz ürüne tıklayın, açılan sayfada önce renk seçimi sonrasında beden seçiminizi yaparak "Sepete Ekle" butonuna basın.Açılan sepet penceresinde "Alışverişe Devam" butonuna basarak sepetinize başka ürünler ekleyebilirsiniz. Eğer alışverişinizi tamamladıysanız "Sepete Git" butonuna basarak sepetinize geçiş yapın.

  • Açılan sepet sayfasında ürünlerinizin adet, fiyat, renk ve beden bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sepetinizin doğruluğuna emin olduktan sonra bulunduğunuz sayfanın aşağı bölümüne doğru inerek turuncu renkli "Satın Al" butonuna bulun ve tıklayın.


  • Eğer ilk defa sitemizden alışveriş yapıyorsanız, turuncu renkli butona tıkladıktan sonra fatura ve teslimat adresinizi aynı anda girebileceğiniz bir pencere açılır. Adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak girin. Eğer fatura ve teslimat adresiniz aynı ise açılan pencerenin en alt kısmında "KAYDET VE DEVAM ET" butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan "Ödeme" sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Eğer teslimat ve fatura adresiniz farklı olacak ise "KAYDET" butonuna basarak pencereyi kapatarak bulunduğunuz sayfada "YENİ KAYIT" butonuna basarak farklı bir adres daha girebilirsiniz. Oluşturduğunuz adreslerinizi fatura adresi ya da teslimat adresi olarak atayabilirsiniz. Bu sayede fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Fatura ve teslimat adres seçimlerini tamamladıktan sonra sağ tarafta göreceğiniz turuncu renkli "DEVAM" butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz.


  • E-gebe.com online mağazamız üç farklı ödeme seçeneği imkanı sunmaktadır. Havale ile ödeme, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı ile Ödeme. Seçiminize göre ödemenizi tamamladıktan sonra sağ tarafta bulunan, Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşme kutucuklarını onaylayın ve yeşil renkli "SİPARİŞİ TAMAMLA" butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.


Siparişinizi tamamladıktan sonra karşınıza çıkıcak sayfadaki bilgileri not etmeyi ihmal etmeyin. Siparşiniz ile ilgili bilgiler cep telefonunuza ve e-posta adresinize gönderilecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.