sadsad x
asdasd
Beden ve Ölçü Bilgilendirmesi

Kıyafet alırken kendi bedenini belirlemede en çok zorlanan kitle, hamileler!


En çok yapılan hata ise çok büyük beden seçilmesi.


Bu sorunun üstesinden gelmenin yolunu burada birlikte bulabiliriz.GeBe Giyim'den alacağınız tüm kıyafetler hamile giyim olması sebebiyle ölçüleri normal bedene göre bir miktar büyük tutuluyor.


Sitemizden beden seçerken çok fazla kilo almadığınız sürece normalde giydiğiniz bedeninizi almanız uygun olur. (Göbeğin biraz şişmesi önemli değil)


Çok kilo aldığınızı düşünüyorsanız bir beden büyüğünü tercih edebilirsiniz.Aldığınız kıyafetin kategorisi de bazen bedenin seçimini zorlaştırabilir.

Üst giyimin çoğunlukla bol tutulduğunu aklınızdan çıkarmayın!
Bol olarak tasarlanan kıyafetler bazen çoklu yerine tek ya da çift beden olabiliyor. Bol kıyafet giyinmeyi sevenler ve hamileliğini rahat kıyafetlerle geçirmek isteyenlerin tercihi genelde geniş kesimli tasarımlarımız oluyor.Tulum ve pantolonlarımız belden ayarlanabilir özellikte olup hamileliğiniz ilerledikçe size uyum sağlayacaktır. :)

(Tüm kıyafetlerimiz, hamileliğiniz boyunca ve sonrasında uzun süre kullanabileceğiniz yapıdadır.)
Peki, bedenin küçük gelme durumu söz konusu olamaz mı?


Çok az da olsa bazen seçtiği beden kendisine küçük gelen müşterilerimiz olabiliyor. Yine, yukarıdaki duruma dikkat edildiğinde bu sorunun da önüne geçilebilir.-
Not: Ürün çekimlerimizde kıyafetlerimizi sergileyen modellerimizin üzerinde XS veya S bedenler bulunuyor. Boy ortalaması 170-175
-Sipariş verdiğiniz ürünün bedeni size uymadığında ne olur?


Bunu hiç sorun etmeyin!

Her sipariş ile gönderdiğimiz değişim formunu, istediğiniz bedeni belirterek doldurup form üzerinde yazan adrese gönderin. Yeni bedeniniz kısa sürede size gönderilecektir.


Merak ettiğiniz başka detaylar için WhatsApp hattımız:
 
+90 535 491 65 75Beden ölçülerinizi alarak direk uygun bedeni seçmek için aşağıdaki tabloyu kullanın!


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.