sadsad x
asdasd
İade ve Değişim


İade ve Değişim Koşulları


Öneri: İade ve değişim işlemini hızlıca başlatmak için; siparişiniz ile gelecek "Değişim ve İade formu"nu doldurup üzerindeki adrese gönderebilirsiniz. Paket teslimiyle işlemleriniz hemen başlatılır! (Not: Salgın sebebiyle paketler bir kaç gün bekletilip sonra açtırılıyor!)


İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün yada ürünlerinizin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte iade veya değişim sebebinizi açıklayan kısa bir not ile birlikte, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde göndermelisiniz, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Kullanılmış ve faturasız ürünler İade ve Değişim kapsamında yer almaz.

İade ve Değişim Adresi ve İletişim

Firuzköyyolu Bağlar Mevkii Bağlariçi Cad. No:65
Avcılar - İSTANBUL

Tel: 0850 333 95 23

mutlumusteri@e-gebe.com

Değişim

Değişim işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde yapabilirsiniz. Öncelikle ürünün bulunurluğunu müşteri danışmanımızdan teyit etmeniz gerekmektedir. Değişim işlemi başlatıldıktan sonra, fatura ve eksiksiz olan ürününüz GeBe teknik ekibi tarafından incelenir.
Yukarıda ki şartlara uyan değişim talepleri doğrultusunda size bilgilendirme e-postası iletilirek değişiminiz yapılır ve ürün(ler) kargo ile gönderilir. Dilerseniz satın almış olduğunuz ürün yada ürünleri faturaları ile birlikte size en yakın mağazalarımızdan da değiştirebilirsiniz.

İade

İade işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde yapabilirsiniz. Fatura ve eksiksiz olan ürününüz GeBe teknik ekibi tarafından incelenir. Yukarıda belirtilen şartlara uyan iade talepleri onaylanır. İade işlemi onaylandıktan sonra alışverişinizde yaptığınız ödeme tipi dikkate alınarak geri ödemeniz yasal süreç olan en çok 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Ürününüzü “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneği ile aldığınız takdirde, ücretinizin iadesi, belirleyeceğiniz IBAN NO ya da banka hesap numarasına yatırılır.

Yukarıda yazan iade koşullarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecektir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yümlülükler iade edilemez. Faturanız yok ise ürününüzün geri gönderimini yapmadan önce 0212 428 24 60 nolu telefon numarasına yada musterihizmetleri@e-gebe.com e-posta adresine bilgi vererek, iade ve değişim ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yöntemiyle alışveriş yapanlar iadelerinde iban no paylaşmaları gerekiyor!

Sağlık ve hijyen hassaslığı nedeniyle iç giyim, abiye ürünlerinde iade ve değişim kabul edilmez!


İade ve Değişim Gönderimlerinde Kargo Ücreti

İade veya Değişim taleplerinizde karşı ödemeli kabul edilmemektedir. 

Ticaret Bakanlığı
yönetmeliği gereği iade kargo ücreti Tüketici tarafından karşılanır!

Yukarıda belirtilen şartlara uygun, etiketli ve kullanılmamış ürününüzü eksiksiz bir şekilde geri gönderiminizi yapmayı unutmayınız.


Sipariş İptal

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini aynı gün içinde kargoya verilmeden 0212 428 24 60 telefon numarasından arayarak yada musterihizmetleri@e-gebe.com e-posta adresine mail göndererek iptal edebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” bilgilendirme mailinden sonra tüm bedel kredi kartınıza yada havale yaptığınız banka hesabına iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.